Avatar uživatele
anonym

Když děti přejí rodičům k narozeninám a připomenou jim že jejich čas se krátí, neliskli byste jim za to?

Na ČRo Brno hrávají každý den na přání. Lidé tam telefonují a přejí si přes rozhlas jako by neměli číslo na ty kterým chtějí povzbudit myšlenku že jsou blízko hrobu.
Není to depresivní, slyšet;
doufáme že ještě nějaký čas s námi pobudete, … moc zdraví a hlavně duševního zdraví, … zůstaňte s námi ještě pár roků, … Jsme rádi že nám pomáháte, hodně zdraví abyste nám pomáhali dál, … atd. Znáte to? Co na to Vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iq, Mili @ před 4896 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Měla bych strach, že se urazí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Myslím,že ti oslavenci to neberou jako vy , ale mají radost, že si na ně jejich blízcí vzpoměli.
Já když měla 40tiny a najednou jsem slyšela blahopřání pro mě z rádia -už mi lásko není 20 a není mi ani 30 let ....... bylo to krásné a dodnes na to vzpomínám

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
verka

Fakt? To snad né. Kdyby říkali, teď vám zahrajeme, protože pak už to neuslyšíte…tak to bych je zliskala, že by si to příště rozmysleli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

naštěstí mi tak nikdo nepřál,až popřeje ujistím ho že se na odpočinek ještě nechystám a závět už mám napsanou ve prospěch domova důchodců

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Pokud mi nenechají zahrát smuteční pochod, tak mi to nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Až nám bude sedmdesát,tak nám to přijde úplně jiné.Ten pořad znám,babi poslouchá jen Prahu a zdá se mi to milé,že si lidi vzpomenou.Hlavně tam hrají lidové písničky,které mají starší lidi rádi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iq

No tak já myslím,že je to spíš o vstahu dětí a rodičů.Já osobně si třeba nedokážu vůbec představit,že by mi v dospělosti měli rodiče pomáhat.Naopak,ro­diče se o mě starali a utírali mi zadek,když jsem toho nebyl ještě sám schopen,jakmile dospěji tak je čas oplácet tu lásku.kterou mi dali.Tak jsem byl vychován a jsem přesvědčen,že je to správné.Vůbec si nedovedu představit,že bych měl něco takového vyslovit,navíc do rádia:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ne,protože mají pravdu a za pravdu by se nemělo trestat.

0 Nominace Nahlásit