Když děti přejí rodičům k narozeninám a připomenou jim že jejich čas se krátí, neliskli byste jim za to?

Na ČRo Brno hrávají každý den na přání. Lidé tam telefonují a přejí si přes rozhlas jako by neměli číslo na ty kterým chtějí povzbudit myšlenku že jsou blízko hrobu.
Není to depresivní, slyšet;
doufáme že ještě nějaký čas s námi pobudete, … moc zdraví a hlavně duševního zdraví, … zůstaňte s námi ještě pár roků, … Jsme rádi že nám pomáháte, hodně zdraví abyste nám pomáhali dál, … atd. Znáte to? Co na to Vy?

Nejlepší odpověď
BEAES

Měla bych strach, že se urazí.

Další odpovědi
hanulka11

Myslím,že ti oslavenci to neberou jako vy , ale mají radost, že si na ně jejich blízcí vzpoměli.
Já když měla 40tiny a najednou jsem slyšela blahopřání pro mě z rádia -už mi lásko není 20 a není mi ani 30 let ....... bylo to krásné a dodnes na to vzpomínám

verka

Fakt? To snad né. Kdyby říkali, teď vám zahrajeme, protože pak už to neuslyšíte…tak to bych je zliskala, že by si to příště rozmysleli.

anonym

naštěstí mi tak nikdo nepřál,až popřeje ujistím ho že se na odpočinek ještě nechystám a závět už mám napsanou ve prospěch domova důchodců

Miroslavst

Pokud mi nenechají zahrát smuteční pochod, tak mi to nevadí.

martina1

Až nám bude sedmdesát,tak nám to přijde úplně jiné.Ten pořad znám,babi poslouchá jen Prahu a zdá se mi to milé,že si lidi vzpomenou.Hlavně tam hrají lidové písničky,které mají starší lidi rádi.

iq

No tak já myslím,že je to spíš o vstahu dětí a rodičů.Já osobně si třeba nedokážu vůbec představit,že by mi v dospělosti měli rodiče pomáhat.Naopak,ro­diče se o mě starali a utírali mi zadek,když jsem toho nebyl ještě sám schopen,jakmile dospěji tak je čas oplácet tu lásku.kterou mi dali.Tak jsem byl vychován a jsem přesvědčen,že je to správné.Vůbec si nedovedu představit,že bych měl něco takového vyslovit,navíc do rádia:-))

Michal

Ne,protože mají pravdu a za pravdu by se nemělo trestat.