SengSS

Když dám něco v Chrome vyhledat přes google vyjedete to 3× proč ???

když dám něco vyhledat nebo případně označím a dá vyhledat přes google tak to vždy vyjede třikrát , jde to něják zrušit kde je chyba ??????

Nejlepší odpověď
Bedy

Je možné, že to způsobuje nějaký nechtěný doplněk či je v počítači něco nechtěného.
Pro vyloučení infekce počítače Vás požádám, abyste mi zaslal výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log – tento soubor mi pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz nebo jej nahrajte na leteckaposta.cz či jiné internetové úložiště a pošlete mi vnitřní poštou odkaz či ho sem vložte jako doplnění otázky.

Jinak nevím, jestli to víte, ale Google skrz své produkty sleduje aktivitu svých uživatelů, v případě Chrome to je sledování na jaké stránky chodíte, co stahujete apod.
Myslím si, že by bylo lepší přejít na jiný internetový prohlížeč, mohu doporučit Internet Explorer nebo Opera.
Skalním uživatelům Google hrome můžu doporučit téměř stejný Srware Iron, který nesleduje aktivitu svých uživatelů jako Chrome – vizte http://www.zdar­ma.org/1018-srware-iron-prohlizec-jako-google-chrome/