FlAsh_7

Když chci pravidelně investovat, kam tuto částku oddělovat? Na speciální účet/prostě připočítat k sumě na investice?

Odpovědi
Drap

Kamkoli. To neni důležité, důležité je abys tu částku měl.

Arne1

Dost nepochopitelná otázka. Ale jestli chceš opravdu investovat a ne jenom tady trolit jako většina těch co píší podobné dotazy, tak mi napiš přímo a domluvíme se s někým kdo ti s tím pomůže. Osamocený máš méně možností.

anonym

na Mintos.com je teď průměrné zhodnocení vkladu kolem 12 procent (před odečtením zdanění a měnového ryzika – obchoduje se v eurech), to je možná celkem výhodné místo kam částku „oddělovat“ ale spíš se poraď s někým kdo zná víc a třeba i méně rizikových možností (zkoušel si kontaktovat třeba Partners.cz ? )