ahold

Když chci letět na dovolenou sama, stojí mě ubytování mnohem víc. Není to diskriminační?

Asi všechny hotely nabízejí dvoulůžkové pokoje. A pokud chci pokoj jenom pro mě, musela bych zaplatit nehorázný příplatek.

Nejlepší odpověď
Alesh

Tak to dejte s Keplerem dohromady. 😉

Další odpovědi
Kepler

Diskriminační to není. Musíme brát v potaz taky majitele hotelu. Kdyby dvoulůžkový pokoj obsadil dvěma lidmi, dostal by 2× tolik a příplatek to nedorovná. Jsem na tom stejně, chci jet sólo a s příplatkem počítám. Některé hotely a soukromá ubytování ale nabízejí i jednolůžkové pokoje. Pravda, není jich moc.

Arne1

Jsou to podmínky hotelu.
Ale co ti brání si sehnat spolucestující ? Na Ksichtoknize (Spolucestování… a jiné skupiny) a na různých cestovatelských serverech (Orbion, Cestolino,…) jsou kromě jiného inzeráty těch kteří hledají z podobných důvodů druhého.
Kromě toho, některé vyhledávače zájezdů mají parametr „single bez příplatku“ takže se dá vyhledávat i tak.

autacek

No, jak bych vám to nejlíp vysvětlil. Když pojedete taxíkem, tak budete platit taky za celé auto a je jedno kolik vás v něm bude sedět.