FlAsh_7

Když chci být oblíbený, mám se chovat neustále pozitivně, nebo být sám sebou? Poraďte.

Odpovědi
jankvapil9

Chovej se tak, jak uznáš za vhodné. Tak, jak se budeš cítít především ty nejlépe.

aliendrone

Na „oblíbenost“ se vykašli, nic si za ni nekoupíš. Ovšem za PRACHY, to je jiná! ;) :D

zjentek

No, myslím, že to pracuje přesně naopak. Člověk má jakousi lidskou přirozenost, kterou vlastním chováním beztak nijak zásadně neovlivní a teprve od ní se odvíjí oblíbenost jeho osoby.

Edison

Už ses na to ptal! Proč se ptáš znova??

Kelt

Musíš mít nějaké hodnoty a víru a podle toho se chovej k ostatním. Záleží na konkrétní situaci a na tvém postoji k ní a podle toho se chovej i k ostatním. Ale být oblíbený neznamená, že budeš každému lézt do zadku.