Reezo

Když cestuji do zahraničí letadlem a chtěl bych si vžít s sebou balící tabák.

Jelikož nemám moc zkušeností, co se cestování týče, tak bych se rád zeptal jak je to tabákem? Kdybych si vzal s sebou na dovolenou balící tabák, mohl by z toho být problém? (tabák by nebyl v příručním zavazadle, ale v kufru) hrozí tedy nějaké zabavení nebo něco podobného?

Nejlepší odpověď
anonym

V zemích EU je 1kg,ostatní nevím,bude záležet na cílové zemi.Osobně bych se informovala na letišti.Pro jistotu,abys neměl problém.

Další odpovědi
Funna

do Anglie jsem si brala několik krabiček cigaret a nikomu to problém nedělalo…zvlášť, když si přímo na letišti, po odbavení můžeš v „duty free“ zakoupit kuřiva kolik chceš, takže ho pak máš u sebe v letadle…takže pokud toho nebudeš mít tuny, tak se nad tím nikdo ani nepozastaví…