Shady

Když by jste měli alkohol přirovnat ve škodlivosti k jiné droze, jaká by to byla?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Craftos

marihuana

Ani jedna alkohol je mnohem méně škodlivý i návikový než tyto drogy.

Noga

marihuana

zjentek

craftos, kdo ti nakukal, že je alkohol zdravější než marihuana nebo opium? Společnost? Protože tím, že si společnost bere za chlast a cigára spotřební daň, ty brutální následky jakoby bagatelizuje. Dnes je hodně populární sex ve veřejném prostoru a hazard, takže za chvíli to bude správná neškodná věc, jen co se na to nalepí spotřební daň ..to ti vážně přijde málo škodlivé, prolívat si to nejcenější, co máš, etanolem? Ty za to ale nemůžeš, že ty prachy z té spotř. daně nejdou do vaší osvěty