Bodačka

Když budu 40 dní hladovět, pošlou mě pak k psychologovi?

Kdybych 40 dní hladověla a ztratila tak viditelnou část své váhy a matka by mě vzala k mé doktorce, poslala by mě doktorka k psychologovi, kdybych nepřibírala?

Nejlepší odpověď
Lamalam

K psychologovi asi ne, to je spíš případ pro kolegu psychiatra.

Další odpovědi
gecco

Spíše rovnou k psychiatrovi…
A – předpokládám, že dříve, že by máma 40 dnů nečekala…
😉
Každopádně neblbni, takové pokusy mohou být nebezpečné…

klumprt

…nebo k patologovi.

da ny

Pokud to přežiješ, tak je to na psychiatra.
Zajdi k němu, než začneš s hladovkou ;)

lota

Pokud to přežiješ, asi skončíš nejprve někde u doktorů na JIPce, další přijdou pak…

zjentek

Znám psychiatra, kterej podobnou kůru několikrát podstoupil, ale má to svá přísná pravidla. Zbavil se tak astmatu. Takže kolegové ti nelžou, s psychiatry to můžeš nprobírat také. Koneckonců, nenažraní končí u psychiatra velmi často, tak proč by k němu sem tam nemohl i hladovějící, že.

lexx

obávám se že rovnou k funebrákům

Klaproth

Pošlou tě na psychiatrii.

ivzez

Rozumná matka by své dítě nenechala 40 dnů hladovět,
odvezla by jej do blázince hned, jak by problém zjistila.

Po 40 dnech?
Patologie, márnice, krematorium …

terry

Myslím, že bys neměla čekat, až tě někdo někdy někam pošle.
K psychologovi bys měla jít hned.

Bodačka

Proč bych měla k psychiatrovi jít hned? To mi nejde do hlavy…

terry

Právě proto. Že ti to nejde do hlavy.
Zdravý by se ptát nemusel.