aevul

Když Andrej Babiš porušuje Morální kodex ANO, znamená to, že je Babiš amorální?

https://www.a­nobudelip.cz/fi­le/edee/2017/a­no-moralni-kodex-reprezentanta.pdf

„X. Reprezentant, proti němuž je podána obžaloba pro úmyslný trestný čin nebo nedbalostní trestný čin spáchaný v souvislosti a ve spojení s výkonem veřejné funkce, neprodleně rezignuje na volený mandát, na svou funkci ve Hnutí a na členství ve Hnutí.“

Odpovědi
elkon

Presumpce neviny ti asi těžko něco říká, jinak bys zde neplácal „moudra“.

aevul

Elkon: To jsou jejich slova, já si to nevymyslel. Výslovně je napsáno „podána obžaloba“, ne odsouzen. A obžaloba byla podána. Možná není od věci dříve číst a pak teprve reagovat.