annas

Kdybyste si mohli vybrat, žili byste v nějaké jiné době než dnes?

Jaký byste měli důvod pro tuto volbu?

Nejlepší odpověď
kropitko

Já bych určitě chtěla žít v letech cca 470 až 1492. Chtěla bych být rytířem,hodovala bych,popíjela víno,přejídala se chovala se jak dobytek.

Další odpovědi
nabubindes

je to absurdní, ale když mi zůstanou vědomosti, znalosti tak amerika 1920! JÁ BYCH TO NAKOPL… ti by se divili. nemožné, sen.

anonym

kazda doba ma sve plus i minus,a jsem rada ze jsem v teto

nikolkap

Já mám dvě možnosti v této době anebo dopředu např. 24. století a ještě dál.Důvod?Na tutu dobu jsem zvyklá a potom bych se chtěla podívat jak to tady bude potom vypadat.Zpátky ani moc ne.Jenom kdybych byla nějaká hraběnka nebo tak ale poddaný určitě ne.