salsa verde

Kdybyste si měli vybrat nějakou jinou zemi pro život než ČR, která by to byla? A proč?

Ti kdo chtějí odpovědět že by neměnili tak těm děkuji předem za odpověď.

Nejlepší odpověď
roxy52

Pro mě by každá jiná byla lepší,než zkorumpovaná ČR.Tady se nejlíp mají podvodníci a lumpové.Je to katastrofa,když nemůžete věřit ani soudům ! Být mladší,tak neváhám ani minutu.

Další odpovědi
ten který je

U mne by to byl Nový Zéland – krásná země kde žijí dobří lidé.Jedna z mála zemí která si dává velký pozor na to ,koho si pustí na své území a do ničeho se moc neangažuje.

anonym

já někam kde je věčně teplo,moře a sluníčko,jsem teplomilný tvor a nesnáším zimu

verka

Já se nedokážu stěhovat ani z baráku, ale kdyby je kdyby. Tak bych volila Thajsko, je tam strašně blízko k lidem.

Miroslavst

Afrika-teplo.

gnr54

Německo,konkrétně Bavorsko.Žila jsem tam 8let a poznala jsem tam jen super lidi co se týče práce.Druhou zemi kde bych jen odpočívala a relaxovala je Dominikánská republika.Klidně bych tam dožila svůj život.Mám raději teplo nežli zimu.

bigbít

Švédsko, Finsko, Dánsko.-..akorát se ještě naučit jejich jazyk a hned bych tam šla…