Avatar uživatele
salsa verde

Kdybyste si měli vybrat nějakou jinou zemi pro život než ČR, která by to byla? A proč?

Ti kdo chtějí odpovědět že by neměnili tak těm děkuji předem za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? leonessa, anonym před 4921 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
roxy52

Pro mě by každá jiná byla lepší,než zkorumpovaná ČR.Tady se nejlíp mají podvodníci a lumpové.Je to katastrofa,když nemůžete věřit ani soudům ! Být mladší,tak neváhám ani minutu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

U mne by to byl Nový Zéland – krásná země kde žijí dobří lidé.Jedna z mála zemí která si dává velký pozor na to ,koho si pustí na své území a do ničeho se moc neangažuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

já někam kde je věčně teplo,moře a sluníčko,jsem teplomilný tvor a nesnáším zimu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Já se nedokážu stěhovat ani z baráku, ale kdyby je kdyby. Tak bych volila Thajsko, je tam strašně blízko k lidem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Afrika-teplo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Německo,konkrétně Bavorsko.Žila jsem tam 8let a poznala jsem tam jen super lidi co se týče práce.Druhou zemi kde bych jen odpočívala a relaxovala je Dominikánská republika.Klidně bych tam dožila svůj život.Mám raději teplo nežli zimu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bigbít

Švédsko, Finsko, Dánsko.-..akorát se ještě naučit jejich jazyk a hned bych tam šla…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek