Kepler

Kdybyste se ráno probudili a koukli z okna a vše by bylo pod sněhem, co si v duchu řeknete?

Ta doba se už blíží!

Nejlepší odpověď
annas

To je překvapení!

Martin má ještě čas, ale přesto se na bílém koni objevil.

Ještě že jsem už všechno listí uklidila, už může sníh padat.

Krásně bílo, hned je víc světla.

Další odpovědi
paul1

Něco jiného - co?

No konečně, už hrozily holomrazy.

marci1

Něco jiného - co?

Kde si byl tak dlouho Martine? 🙂

jirka F

Něco jiného - co?

Konečně to to trvalo.

zjentek

To je překvapení!

Drap

Něco jiného - co?

tak už napadlo

led

Něco jiného - co?

Kde mám ten zhŕňač snehu? Cestári neprídu, pripravujú sa na zimu.

Mc Merkurion

Něco jiného - co?

… tak to listí už nepohrabu …

Lurius

Něco jiného - co?

Že to do Vánoc nevydrží

Arne1

Kde mám zimní boty?

elkon

Něco jiného - co?

Nic, protože v tomto období se to dá čekat.

Nela56

To je krása!

Hned bych šla ven, užívat si snížku :))

Hufnágl

Něco jiného - co?

Doufám, že silničáře sníh nepřekvapí, když jsou jako vždy připravení.

Ametyst

Něco jiného - co?

To jsme měli dodnes dlouho štěstí na počasí.

GM

To je krása!

Vzhledem k tomu, že jsem v důchodu, ráno většinou nikam nemusím. Snídám pěkně v teple u okna a dívám se, jak venku zmrzlí lidi pospíchají do školy a do práce.

replicator

Něco jiného - co?

Pověděl bych: už je to tady! GG EZ. Nejspíš bych začal do sněhu psát všechny motivační moudra proti depresi.

Jiří Bohumil

A do pr...., zase komplikace.

Od té doby, co jsem přestal lyžovat a běžkovat (a to už je hodně dávno), tak už je to pouze o problémech. Klouže to v autě a i v botách a je nutné jenom odklízet sníh okolo baráku. Takže podle mne, čím sněhu méně, tím lépe. A vzhledem k tomu, že žiji v podhůří Jeseníku, kdo chce lyžovat má to na kopce se sněhem pár km, tak ať si toho sněhu užije. Já už nemusím.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Hufnágl: silničáři jsou nejmenší lidičky na světe. Stačí napadnout 4 cm sněhu a už nejsou vidět.

Hufnágl

🤣