Krteček24

Kdybyste byla vedoucí, co byste na práci svých podřízených nejvíce sledovala?

Potřebuji prosím co nejvíce odpovědí jedná se o otázku k závěrečné zkoušce,Děkuji

Nejlepší odpověď
Monie

Rozhodně poctivost, jestli je udělaná včas, jestli se neflákají, zda jsou vidět výsledky. Možná i jestli mají nějakou motivaci a jestli je baví a pokud ne, nějak to podpořit (snad ti to trochu pomůže) :)

Další odpovědi
huxa

Snad závěrečku píšeš lépe, než svoji otázku, neboť ji cílíš pouze na jednu ženu, které vykáš :)

Rozhodně závisí na tom, v jakém podniku vedoucím, jestli bych jej vlastnil já, co by vyráběl/dělal, …

Univerzální odpověď-poměr kvality/kvanti­ty/času, jestli dodržují normy (např. normy ISO) a jestli i bezpečností pokyny :)

marci1

Příjemné vystupování, spolehlivost.