•adulinkqq•

Kdybych si udělala dítě s mým bráchou...... Co by byla toho dítěte moje máma?

Odpovědi
Drap

Babička, bez ohledu na to kdo bude otec

zjentek

Máma tě vychovala, to ona je vinna, ne ty. Ty budeš vinna až tehdy, kdy se podobně jako ty bude chovat ten tvůj malý bastard, kterého zplodíš s bratrem.

Mezi námi, měl jsem tě rád, holko, než ses tady začala chovat jako typická Cikánka české národnosti z Ostravy.

da ny

Dítě se nedělá, ale zplodí 😉
Vaše máma by svým dětem (Vám a bratrovi) a vnoučeti pekla buchty a řízky do kriminálu, za incest. Nejprve se přestěhujte do některého státu v USA 😉
„…v mnoha státech hrozí usvědčeným z incestu doživotí.“
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Incest

elkon

To musíš být tedy prase, když máš takové myšlenky. Incest je trestný.

agentpv

tvoje máma bude muset tvé dítě adoptovat a ty můžeš jít do vězení