bolak

Kdybych se rozhodl žít po zbytek života v zahraničí, (třeba v polsku nebo v podobný vesnici) a před odjezdem…

…si zašel do banky a půjčil si 600.000, tak je nějaká možnost aby to ze mě vůbec banka v budoucnu nějak dostala?

Odpovědi
anonym

to si piš.
štát a banka sú dve organizácie, ktoré ti nedarujú ani korunu.
a exekútor ťa nájde aj v pekle.
dnes je svet tak prepojený, že by si musel bývať na strome, aby o tebe nevedeli.
aj to kto vie.

pusinka50

musel by sis půjčit víc, několik milionů, abys pak mohl podplácet policii a místní soudy, viz Viktor Kožený apod. všichni, co skončili nepotrestáni