Michal Kole

Kdybych na svoje léky Olwexya, Quetiapin zapařil, zkalil se alkoholem, jointem co by mi dělali v nemocnici po kolapsu ?

Odpovědi
wM

Také tyto léky beru a běžně na ně piju, nic to nědělá, jen se mi občas motá hlava, ale to připisuji spíše alkoholu, proto očekávám že v nemocnici by ti maximálně řekli že si idiot.

anonym

Michale, buď rád, že nejsem doktor v nemocnici. Zahrávat si někdo tak se svým životem, jak tu píšeš, tak bych mu důkladně vypláchla žaludek a postarala bych se, aby mu bylo jo špatně (a to bych se musela hlídat, abys v nestřeženém okamžiku nedostal pár facek).
Proč vůbec o takových věcech uvažuješ, když víš, že je to hazard z vlastním zdravím?

Jsemtady

Zavreli by te na psychiatrii. Teda pokud bys to prezil.

marci1

Třeba už nic. Mohlo by to dopadnout velmi špatně. Raději bych neriskovala život. ☹

nonnel

Chtěli by po tobě peníze. Jestli si chceš huntovat zdraví, tak je to tvoje věc.

zjentek

bedy, common, trochu morálního aspektu k těm radám, je to přeci jen veřejný prostor ..a kterým lidem?