Rokio

Kdyby se smazaly všechny mé otázky na Odpovědi.cz, byl bych stříbrným uživatelem?

Nebo kdyby se prostě jen nepočítaly, měl bych stříbro?

Mám 4.799 užitečných odpovědí, což je téměř 4.800 dobrých odpovědí. Na uživatele ohodnoceném stříbrem je potřeba 5.000 bodů.

Znamená to, že bych měl skoro stříbro na tomto webu? Jeden uživatel si totiž myslí, že bych měl kuloví.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Čo ti hrabe, nebo jo? :D ;)

Jo, protože odpovědí máš taky dost a jenom za užitečné máš skoro pět tisíc bodů. Nemluvě o tom, že bys měl alespoň tak 3 tisíce bodů za přihlášení (skoro) každý od počátku roku 2016. Nějaké pauzy/vynechávky byly, ale nic podstatného. I kdyby to byla jen polovina nebo čtvrtina, tak by to spolu s těmi odpovědi na stříbrného uživatele stačilo.
Ale tahle blbost (zlatý, stříbrný) je o ničem.

Další odpovědi
Kelt

Nikoho to nezajímá, ale matematika platí. Odečítání čísel se učí na základní škole.

elkon

Neotravuj debilitami, magore. Jdi se bodnout.

Filip84

Hlavně, že máš bytostnou potřebu kušnit, otravovat!!! – otravovat!!!, s tím, že máš obchodní akademii, třeba tady: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-hodnotnejsi-vysoka-skola-zivota-nebo-moje-oa, nebo tady: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vazite-si-inteligence-a-vedomosti-polovzdelancu. Když nekušníš a neotravuješ!!! s hnátama, s psychiatrickým onemocněním, s funusy, vraždami, sebevraždami, chozením přes přechod pro chodce, zavazením v obchodě, nebo hledáním penízů a prázdných flašek lahve, tak otravuješ!!! s tím, že máš – jakési – vzdělání.

Možná máš, možná nemáš – co my víme, víme úplný prd, Ty jsi věrohodný asi stejně, jako Goebbelsova tlama 8. května 1945. V každém případě jestli nějaký to vzdělání máš, je Ti úplně k hovnu, když otravuješ!!! s tak banálním výpočtem, jako je toto, že to za Tebe musí počítat Disraeli, který má akorát tak „pět tříd“! 🙄

To opravdu, ale opravdu nemůžeš dát pokoj a přestat otravovat!!! lidi kolem sebe!? 👿