lensen

Kdyby se hned zítra konaly volby,kterou stranu by jste volili?

Nejlepší odpověď
Terryle

Jinou,napište kterou

Možná TOPku, ale musela bych mít hodně času a nálady prostudovat si program a lidi.
Anebo nějaké menší straně, ale jakou, to fakt nevím. Bohužel. Popadá mě z toho tady tak trochu skepse a mám pocit, že ať ten hlas hodím komukoli a on projde, stejně v tom parlamentu zparchantí a bude z něho stejnej prevít jako z těch dosavadních.
Nejlepší by bylo importovat sem politický představitele z cizích zemí (napadaj mě ty severský, kde jsou lidi obecně jaksi skromnější a nesnažej se si nakrást, kde to jde), který jsou trošku morálně na výši, a nechat je vládnout cca dvacet let – aby se obnovila důvěra v politiku a aby ti, co nastoupí po nich, už věděli, že jim některý věci prostě neprojdou. Pěkný, ne? Navrhnete mě na nobelovku? :o)

Další odpovědi
P.T.

TOP 09

Protože je třeba, aby Kalousek dokončil to, co začal.

anonym

TOP 09

led

Jinou,napište kterou

Haškova ‚Strana mírného pokroku v mezích zákona‘ slaví 100 let

anonym

KSČM

Jako vždy!

dědapetr

Jinou,napište kterou

Česká pirátská strana

Rocker

Jinou,napište kterou

Žádnou

Housenka1973

Jinou,napište kterou

nejraději bych zvolila celou naši rodinu. Potřebovali bychom si taky trošku nahrabat.

Drap

KSČM

filva

VV věci veřejné

venkovan

Jinou,napište kterou

Malou nebo velkou. Podle momentální potřeby.

RAB

Jinou,napište kterou

SZ

led

Terryle,
Je to zaujímavý, aj keď nie nový, názor importovať vládnúcich politikov. Žiaľ z histórie poznáme veľmi málo importovaných vládcov, ktorí skútočne pomáhali národu, ktorému vládli. Čestná výnimka Karel IV.
Možno podľa amerického filmu aj Riman Artuš, v Anglicku.