Kdyby naše vláda nařídila,že při státní hymně by jsme museli dát pravou ruku na srdce,udělali by jste tak ?!

Hlasujte v anketě

Odpovědi
poa.li

Ne

Pouze pokud bych to tak cítil. Jinak to nemá smysl. Tyhle věci mi připomínají některé náboženské rituály…

kapka

Ne

Ne. Naschvál bych si ji dala na slepé střevo. 😁

anonym

Ne

A protoze,by mi to bylo narizeno-just ne!

led

Ne

Paňaženku nosím inde

venkovan

Ne

Ne, nejsem američan který se hrdě bije v prsa. Ale takové otázky nevyslovuj. je tam dost lidí kteří jsou schopni začít o takové ptákovině se bavit a tím oddálit podstatně důležitější právní předpisy.

Kelis

Ne

pokud bych to dělal, tak jen z převědčení, ale rozhodně ne z nařízení

Dzejkob

Ano

Proč by ne.

anonym

Ano

Pokud by to nařídila jiná vláda tak ano. V dohledné době ne. Kvůli tomu tady nejsem.

lucille

Ne

Terryle

Ne

To bych radši hymnu neposlouchala na veřejnejch místech. Věci jako vlastenectví si nelze vynutit příkazem nebo zákonem. A já osobně se poslední dobou občas spíš stydím za to, že jsem Češka, než abych na to byla kdovíjak hrdá… :o/

Mad

Ne