Kdyby existovala knížka o vašem životě od narození po úmrtí, přečetli byste si ji ?!

Nejlepší odpověď
zzzzz

Tak jistě že jo, jsem přece ženská zvědavá. A hned bych v ní opravila, to co by mi nevyhovovalo .-)))

Další odpovědi
briketka10

jen od narození po
pět až šest let to si
nepamatuju :)
ráda bych věděla co
se v tý době se mnou
dělo i se ségrou mám
ve vzpomínkach malé
útržky 😁
Doplňuji:
jak píše Sůwa mě by se líbil
film o nás všech tady to by
byla hlína co, jak se v něm
pošťuchujem, jako děcka a
hrajem si na písečku hádáme
se o bábovičky, jako tady o
každej blbej bod :))

Sůwa

Dobrovolně ani řádeček, ale takový film se mi v hlavě přehrává, ať chci, nebo nechci. Počkej ještě pár let, možná se taky dočkáš 🙂

Drap

Ne, proč bych ji četl. Všechno si pamatuji a nic nového bych se nedozvěděl

Damiana

Jedině posmrtně:-)

Hamon

Ne, to, co jsem prožil, znám. A pravdivá kniha o mé budoucnosti nemůže existovat.

Kelt

Záleží na tom, kdo by byl autorem. Osvěžil bych si některé vzpomínky, ale bylo by dobré, kdyby tam někdo vysvětlil, proč jsem v některých situacích jednal právě takto. Ale kdybych tu knížku měl a přečetl si toto hodnocení, je možné, že budoucnost by pak mohla být jiná, než napsaná.

marci1

Ne, nepřečetla. Znovu tolik legrace, to bych už nevydržela ! 🙂

Jarda.x

Scénář svého života jsem „četl“, revidoval a schvaloval před svým narozením a následně dobrovolně zapomněl, až na pár výjimek. Narozením jsem se dostal do děje té „knihy“.

Abych odpověděl přímo na otázku… nečetl bych to. Být přímo v tom ději se mi zdá lepší.

lota

Ne, první, co mě napadlo. Prostě ne.:-)

BELA81

Něco bych si přečetla,něco nechala jako překvapení a to zlé co minulo bych nečetla.Ale mám pocit že by nakonec zvědavost převládla.

Lostindream

Chtěl jsem napsat „Ne“, ale… pokud bych ji dostal do rukou nyní a mohl změnit budoucí události… 🙂

wijan

Určitě nepřečetla. První roky života by jistě byly zajímavé, ale určitě nechci vědět nic o svém konci.

Denka

V kolika letech bych si ji mohla přečíst?Co by to pak se mnou udělalo?Asi bych ji nečetla…

arygnoc

čo som masochista?

;)

no, možno by som pár stránok vytrhol.

anonym

Jak ti můžu dát palec nahoru, masochisto! 🙂

gagaga

..me by asi jen mrzelo, ze bych si nemohla precist o tom mem umrti …
i kdyz … radsi nevedet

  • iv-

briketka10

teda -iv-
to je strašný to bys toho
chtěla vědět vážně hodně :)

gagaga

ja bych jen chtela vedet, jak na me moji kluci budou setrit ! :)

  • iv-

gagaga

ja bych jen chtela vedet, jak na me moji kluci budou setrit ! :)

  • iv-