Avatar uživatele
VelkejDíDí

Kdy začínají výprodeje?

Ačkoliv jsem ženského rodu, pravda, moc nakupování nedám, takže o výprodejích oblečení a botiček nemám tušení.. nevíte, kdy tak bývají? Napadlo mě, že když už pomalu končí letní sezóna, tak teď by ty extrémni slevy mohly začít.. co myslíte vy? Nebo až někdy koncem září? Pokud máte vyhlédnuté i konkrétně týdny, tak mi to prosím sdělte, nemáme moc peněz, tak se snažím šetřit, kde se dá.. a výhodné nákupy se vždycky hodí 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3744 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
marci1

Myslím, že letní výprodeje již letos proběhly. Byly dříve, než předešlé roky. Někde možná ještě probíhají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

bude až je nějaký prodejce vyhlásí.Nikde není napsné kdy musí začínat a končit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

Začínají dost možná tehdy, kdy skončí sezona toho daného zboží. Například lyže, když nastane obleva. Letní zboží tehdy kdy už lidi přestanou počítat s tím že vydrží teplo a spíš se shání po teplém oblečení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Nějak jsem si nevšiml, že by u nás byly nějaké výprodeje. Např. v Německu jsou v únoru a v srpnu obrovské posezónní výprodeje a jezdí tam nakupovat i Češi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Barbora9

Teď už výprodeje nejsou pevně dané, akce jsou kdykoliv se výrobcům hodí, je dobré sledovat webové stránky obchodů nebo nákupních center, některé tam akce mívají https://www.ga­lerieharfa.cz/cs/#/ob­chody/vse/ třeba Harfa má záložku akce obchodů, taky to takto sleduji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bobasika

Jak kde, dávno už začly, ale ještě pořád trvají. O víkendu jsme navštívili Freeport a tam mají velké slevy. Taky tam bylo dost lidí, ale dalo se to. Možná lepší tam zajet v týdnu

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Pořád jsou nějaké slevy, jen musíte vědět, kde je hledat. Spoléhat na prodejce, kdy vyhlásí výprodej je holý nesmysl. Stačí se podívat na https://slevo­vykupon.net/ , kde je tolik slev, že nebudeš vědět, kde dřív nakupovat 😁 . Já to tak dělám už docela dlouho. Do kamenných prodejem chodím úplně minimálně.

Nový příspěvek