monica.k

Jaké jsou drogerie v Paříži?

(V blízkosti Eiffelovi věže)

Nejlepší odpověď
WenceslasRe

Pařížské, mluví se tam francouzsky nebo anglicky(záleží na prodavačce(kolik umí jazyků) prodává se v nich drogerie.

Další odpovědi
gecco

Asi 12–15 minut pěšky – 30 Avenue Montaigne (Christian Dior)…
😁
A kolik tisíc € si vezeš???
😁

Hele – a nebo budeš shánět něco, jako je drogerie Teta a koupit budeš chtít Jar?

Teda – obávám se, že ten váš pedagogickej dozor nebude vědět, jestli dřív plakat a nebo řvát smíchy, s takovým ´materiálem´…
ROFL

Agneta

Zkus navštívit Monoprix a Prisunic…jinak jdi do Lidlu a podobných, na opravdovou francouzskou drogerii nemůžeš mít, když přijedeš z třetího světa, jak už uvádí gecco:DDD
Hledáš Revlon, L'Oreal, Rimmel, Barry M., No.7, Sleek, Rimmel, Maybelline, Bourjois?
Ale EOS je už dobrá volba…určitě pasuje k VW eos, k Lambíčku ještě ne :DDD

Pepa25

Drogerie? Ty máš i tady, v Paříži se chodí nakupovat do parfumérií – např. Fragonard – 15–30 € na něco takové mají i chudé Češky: máhttp://www.fra­gonard.com/par­fums_grasse/per­fumed-sets-cases/women-s-collection-c-20.htm
Akorát třeba Fragonard není u Eifelovky, ale u Opery …