Pamprlice

Kdy vyjde nový Harry Potter?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo ví, kdy vyjde u nás nebo v Anglii 7. díl Harryho Pottera? Ona knihu spisovatelka Joanne K. Rowlingová teprve píše, ale jsem velká fanynka a už se na něj těším, tak ať alespoň vím přibližné datum:)

Nejlepší odpověď
LuciJe

Sedmý díl nazvaný Harry Potter a Relikvie smrti již vyšel, v ČR konkrétně 31.1.2008.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ha­rry_Potter_a_re­likvie_smrti

Další odpovědi
rákosníček

už vyšel a já ho stihla přečíst už dvakrát i s celou sérií ostatních knih dá se sehnat na internetu i normálně v knize