Avatar uživatele
Brozma

Kdy streamuje Herdyn na Twitchi?

Zdarec všichni, po dlouhé neaktivitě sem se rozhodl napsat další dotaz. Nevím, jestli někdo tady z vás zná streamera Herdyna, pokud ano, mám dotaz ohledně času, kdy streamuje. Vždycky, když k němu přijdu na kanál na Twitchi, tak mám tu smůlu, že zrovna nestreamuje. Čas kdy tam jdu je různý, snažím se totiž metodou pokus-omyl trefit čas, kdy streamuje, ale nemám holt štěstí. Teď už mi ale došla trpělivost a proto se obracím na vás, abyste mi řekli, kdy Herdyn streamuje a jak často?

Prosím vás:

  1. NEODKAZUJTE MĚ NA GOOGLE! To už sem zkoušel a akorát mi to našlo jeho kanál na Youtube a Twitchi (nezajímá mě v tuto chvíli) a jeho Facebookový profil (na facebook nikdy nepáchnu, NIKDY)! Jakékoliv odpovědi odkazující na Google budou REPORTOVÁNY jako neužitečné!
  2. Neřikejte mi, že sem pleb, normie a takový další nadávky, které často Herdynovi fanoušci rádi používají. Ještě nikdy předtím sem se na žádny livestream na Twitchi nekoukal a Herdyn je prej dobrej, tak se chci na něho kouknout. Jestli někdo z vás některou z těchto nadávek použije v odpovědi. dostane REPORT za urážení.
  3. Pokud má Herdyn nějaké webové stránky (NE FACEBOOK!!), či článek na Wikipedii či Fandomu a je zde uveden čas jeho streamu, postněte link na tuto stránku (článek) do odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1973 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Brozma

To fakt tady nikdo Herdyna nezná? A nikdo neví kdy streamuje nebo co se děje, že doteď nikdo neodpověděl?!

před 1970 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… to musíme znát každýho pošahance ???

před 1968 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Brozma

Klídek Mekurione! Tenhle dotaz byl mířen na ty, kteří Herdyna znají. Pokud ho neznáš, tak se nevyjadřuj. Jen sem chtěl vědět, kdy streamuje, protože mě už nebaví chodit na jeho Twitch kanál v náhodný čas a metodou pokus-omyl se ho tam pokusit zastihnout. Toť vše.

před 1956 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no, jak vidíš, nikdo …

před 1955 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek