EMELOUN

Kdy skončí karanténa (odhadem)?

Odpovědi
Edison

Jaká karanténa??? Normálně se karanténa ukončuje po dvou týdnech, pokud se u izolovaného neprojeví příznaky, nebo pokud nebude mít pozitivní testy.

Kepler

Karanténa jednotlivce, pokud je uložena, má trvat 14 dní. Nouzový stav je zatím prodloužen do konce dubna.

elkon

To se odhadovat nedá.

autacek

Odhadem? Čtyři měsíce až rok.

Ametyst

Až skončí karanténa, budeme pokračovat v budování zelených zítřků, jak nám naplánovali do roku 2050. Přitom nevědí, co bude zítra. 🙂 https://ec.eu­ropa.eu/clima/po­licies/strate­gies/2050_en