Pokročilý

Kdy si myslíte, že se začne zvedat cena ropy?

Těžko odhadnout a určitě ne s jistotou, ale kdo má nějaký předpoklad, odhad nebo alespoň mínění, tak ať prosím odepíše. Dík.

Myslíte, že by to mohlo být brzy, po krizi, po COVDIDU, do konce roku? Teď už se přece jen uvolňují opatření, otevírají hranice, začíná se víc jezdit, tak by se mohla každou chvílí, do několika měsíců, začít zvedat.?

Úprava:
Já spíš myslím, kdy se zase vrátí do ¨normálu.¨ Ona porář stoupá-klesá a drží se při zemi, stoupá spíš tak pomalu. Napsal jsem to blbě, ona sice stoupá, je ale stále hodně pod cenou oproti je dřívější průměrné ceně. A stímhle "stoupáním" se zase do bývalé ceny jen tak nevráti, totiž podle mě. Kdy si myslíte, že se zase vrátí k ceně, kterou měla před covidem, jako na začátku roku?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Při takovymhle dotazu bych řekl, že to sleduješ. A ono ne... Ropa už nějakou dobu stoupá.

Zdroj: https://www.kurzy.cz/komodity/ ropa-brent-graf-vyvoje-ceny/

Další odpovědi:

Bronzový

Jak píše Edison, už se nějakou dobu zvedá.

Zlatý

Jak jsem se tak díval na Edisonův odkaz, nemusí se ještě jednat o trvalý vzestup. Spíš mi to připadá, jako že se ta cena potácí někde u dna a kolísá. Další vývoj bude záviset na tom, jestli ještě dorazí 2. vlna epidemie.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 6078
Zlatý led 3213
Zlatý annas 2815
Zlatý hanulka11 2783
Zlatý briketka10 2508
Zlatý Kepler 2456
Zlatý marci1 2080
Zlatý quentos 1784
Zlatý mosoj 1630
Zlatý iceT 1619

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.