Kdy se v ČR celkově zruší hazard?

Zajímalo by mě,kdy stát ČR kompletně zruší v celé zemi výherní automaty a casina? Jen na praze 1 je nespočet casin a heren.

Nejlepší odpověď
Hlada

Z každého automatu musí provozovatel odvádět poplatek a z celého svého podnikání daň z příjmu. Pokud za těchto podmínek provozovna prosperuje, je zřejmě o takovou zábavu zájem. Do soukromého podnikání nemá stát zasahovat.
Je historicky ověřeno, že hry, prostituce, alkohol, tabák a další mají své příznivce, pro které žádný zákaz neplatí.

Další odpovědi
Rohlik

Nikdy, protoze z nej maji lobiste a politici dost penez.

Jiří Bohumil

Nikdy. Je zdrojem výhodných příjmů provozovatelů heren, lobistů a i těch politiků, kteří by měli takový zákon proti hazardu schválit.