zjentek

Kdy se tady NĚCO STANE?

Chápu, že soutěž o „kalorický“ talířek byla loni v prosinci, ale… JE KURA SRPEN!

Nejlepší odpověď
Vojta24

Koho to zajímá, nějaký nesmyslný soutěže a honění se za body … kdykoliv se vyhlásí, blázni tu pak pokládají dotazy na úrovni videí TIKTOK, aby jim někdo milostivě udělil plusko a lákal tím nesmyslem další dutohlavy z facebooku.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no právě, je SRPEN, to vrcholí okurková sezóna …

Kelt

Třeba ten tvůj dotaz to vyhraje.

dudu

Chlape prober se. Teď jsou aktuální témata jako např. „Tajemný výbuch pod peřinou“, „Zákletý prd v lucerně“ apod!

Hufnágl

Vojta24
Neměl bys se léčit ze svých mindráků?