Dom12345

Kdy se mi narýsujou svaly?

Kdy uvidím výsledky, když budu cvičit správnou dobu, opakováním, atd? Je to u každýho jinak?

Odpovědi
Edison

Svaly se Ti narýsujou až vezmeš rýsovací pero, rýsovací pravítko, rýsovací úhelník a narýsuješ je Ty sám…

Jo asháááá… Ty myslíš „vyrýsujou“… No to je jiná…

Drap

Za opár let poctivého a pravidelného, také však správného cvičení to už uvidíš.

aliendrone

Hmm, tady je problém s časovým odstupem. Podívej se na mladý stromek a pak ho „zkontroluj“ 2. den jak moc povyrostl. Poznáš rozdíl? Udělej to za rok – a bude to jiná káva.

Každopádně – pokud budeš cvičit dostatečně intenzivně a mít vhodnou životosprávu, rozdíl bude zřetelný tak po cca 6 měsících.

Nicméně… než začneš do sebe prát pod tlakem bobule… uvaž fakt, že je MNOHEM lepší mít kondici, než svalstvo. ;) :D :D
(abys mi rozuměl – jestli máš nějakého metrosexuálního osvaleného kámoše > schválně jestli udělá 100 POCTIVÝCH kliků v kuse – hned uvidíš [a pochopíš] rozdíl mezi objemem svalstva a kondicí)