partep12345

Kdy se dělá přihláška na gympl ?

Doplňuji:
Na jaký gympl chceš ?? (Pokud v Praze,tak se možná setkáme :DD )

Nejlepší odpověď
annas

Kdy se podává přihláška, se určitě dovíte včas na své základní škole. Máte čas.

Přihlášky ke vzdělávání na střední škole (na tiskopisu předepsaném ministerstvem) podává zletilý uchazeč nebo zákonný zástupce nezletilého uchazeče řediteli příslušné střední školy:

  • do denní formy vzdělávání do 15. března 2014
  • do oborů vzdělávání s talentovou zkouškou do 30. listopadu 2013

Termín pro gymnázium i střední školu je stejný.

http://www.kamenka-celakovice.cz/stred­ni-skoly/

Další odpovědi
Freja

Taky chci jít na gympl ale to já newim (jen máma)

anonym

Přihláška na gympl se „nedělá“, ale vyplňuje. Dělají se přijímací zkoušky.

Děvčata, co říkáte na to, abyste se tu přestaly vykecávat: Nejste na chatu. Osobní zprávy si máte dle zdejších pravidel předávat prostřednictvím interní pošty.
partep12345, palec za odpověď ..„nevím, ale ví to mamka“ je oceněním za jakou informaci? A annas, která ti tu podala přesné informace si snad nezaslouží tím víc od tebe poděkování, tedy palec?
Toto není chat, ale poradna. Přečtěte si obě pravidla a začněte je laskavě dodržovat.

ivzez

Ocko, přemýšlím, jak se právě Vy, jež Kodex uživatele opakovaně porušujete ve dvou nejzávažnějších bodech, můžete někoho napomínat pro porušování pravidel.

Doporučuji seznámit se s posledními dvěma body a
místo napomínání dícvvek pro nevinné reakce
zapřemýšlet nad tím, proč poškozujete tazatele,
proč tazatelům poskytujete neúplné, nepravdivé,
zavádějící a klamné odpovědi.

Začněte dodržovat zdejší pravidla!

Narazím-li ještě na Vaši odpověď, která by v případě použití
poškodila tazatele, nebo na odpověď klamavou či zavádějící,
nahlásím ji/je (máte jich tu „požehnaně“).