Niikii

Gymnázium ☹

Dobrý den,jsem v 8. třídě a ráda bych šla na gymnázium. V pololetí 8. třídy jsem měla tři trojky,teď na konci osmičky budu mít asi také 3 trojky a v polovině devítky se budu maximálně snažit takže možná tak jednu trojku 🙂.mylsíte,že mám na to,abych šla na gymnázium?a myslíte,že je gymnázium dobré?Děkuji

Odpovědi
Spiritus

není to o známkách ale o píli a chytrosti
jít na gympl bych radila těm,kteří chtějí jít dál na vysokou a zatím neví kam se uchýlit,nemají vybraný obor..
všeobecně se dá říct,ýe gympl je příprava na vysokou

GangstaHelper

Měla by ses informovat o podmínkách konkrétní školy – každá má jiné požadavky (vždy tak, aby ideálně naplnili třídy). Nezapomeň, že někde se taky dělají přijímačky.

mj81

Já šel na gymnázium po páté třídě. Po maturitě jsem šel na vysokou školu, bohužel jsme si vybral špatně, takže když mě po 3 letech vyhodili, byl jsem jim za to vděčný, sám bych odejít nedokázal, kvůli rodině. Jenže najednou jsem zjistil, že ze střední školy umím všechno a neumím nic. Možná kdybych si vzal blond paruku, silonky a minisukni, mohl bych jít dělat někam sekretářku…
Nechci ti gympl rozmlouvat, ale zvaž, že je tu i tohle riziko. Máš vysoké školy, kam vezmou každého, kdo se umí podepsat na přihlášku a do dvou let půlku studentů vyhodí.