Avatar uživatele
Niikii

Gymnázium ☹

Dobrý den,jsem v 8. třídě a ráda bych šla na gymnázium. V pololetí 8. třídy jsem měla tři trojky,teď na konci osmičky budu mít asi také 3 trojky a v polovině devítky se budu maximálně snažit takže možná tak jednu trojku 🙂.mylsíte,že mám na to,abych šla na gymnázium?a myslíte,že je gymnázium dobré?Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5071 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Spiritus

není to o známkách ale o píli a chytrosti
jít na gympl bych radila těm,kteří chtějí jít dál na vysokou a zatím neví kam se uchýlit,nemají vybraný obor..
všeobecně se dá říct,ýe gympl je příprava na vysokou

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GangstaHelper

Měla by ses informovat o podmínkách konkrétní školy – každá má jiné požadavky (vždy tak, aby ideálně naplnili třídy). Nezapomeň, že někde se taky dělají přijímačky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mj81

Já šel na gymnázium po páté třídě. Po maturitě jsem šel na vysokou školu, bohužel jsme si vybral špatně, takže když mě po 3 letech vyhodili, byl jsem jim za to vděčný, sám bych odejít nedokázal, kvůli rodině. Jenže najednou jsem zjistil, že ze střední školy umím všechno a neumím nic. Možná kdybych si vzal blond paruku, silonky a minisukni, mohl bych jít dělat někam sekretářku…
Nechci ti gympl rozmlouvat, ale zvaž, že je tu i tohle riziko. Máš vysoké školy, kam vezmou každého, kdo se umí podepsat na přihlášku a do dvou let půlku studentů vyhodí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce