Bídný červ

Kdy pro vás skončilo vaše dětství?

Mé třeba skončilo při dovršení mentálního věku 18 let v pouhých 7 letech. Pro o něco méně inteligenčně vyspělé jedince jsem se dozvěděl, že se mnohdy jedná o jakési pofidérní milníky typu: Byl jsem pohoršen. Poučen. Stala se jistá událost. Přišlo to náhle. Mé dětství ještě neskončilo pusť mě z té dodávky ven.. aj.

A tak mě napadlo udělat tento průzkum nezaujatě a bez tlaku vyvíjeném vnějšími faktory.

Odpovědi typu mé dětství skončilo podle občanského zákoníku § 30 dovršením 18 let. Neberu za inteligentní ale jako projev analfabetismu.

Děkuji za přečtení a odpověď.

Nejlepší odpověď
led

To bolo tak dávno, že už ani nepamätám, ale v súčasnosti som už opäť v „2.detskom veku“, ako o nás často hovoria, tí, čo nám závidia že nemusíme pracovať a napriek tomu máme pravidelný finančný príjem.

Další odpovědi
paul1

U mne skončilo okolo 9 roku, kdy jsme se museli odstěhovat z bydliště – vily, kde jsem se narodil a bylo tam moc krásně. Veliká krásná zahrada, bazén, hodně tajemných zákoutí. Znárodnili to a museli jsme pryč. V novém bydlišti už taková romantika nebyla.

zjentek

A co měla v tvých sedmi letech společnýho tvá inteligence s tvým dětstvím? Tos byl takovej hňup, že sis ho ani nedokázal užít, BO TI SKONČILO? 🤦‍♂️

Rokio

Když jsem nastoupil na OA a začala moje puberta.