setapouch

Kdy přestali být Simpsonovi vtipní?

Někde od začátku 24. série si nevybavuju díl, který bych chtěl vidět znovu. Je to jen můj dojem, nebo tu změnu pozoruje i někdo další?
Doplňuji:
Samba: neřekl jsem, že je chci vidět znovu, říkal jsem opak ;)

Nejlepší odpověď
klumprt

Já je teda nesleduju úplně důkladně všechny díly, ale řekl bych, že se to vyvíjelo. Nejdřív to bylo pro děti, pak pro teenagery, pak spíš pro dospělé a nakonec to baví asi jenom autory.

Další odpovědi
huxa

No, 18–20 série mám už velmi odívané, tudíž se na ně znova podívat nechci, ovšem až ve 21. sérii jsem pocítil výbuchy smíchu, asi tak dva za jeden díl, do té doby jsem se vždy jen pousmíval, ovšem dá se říci pořád.
Takže bych řekl, že od té 21. série vtipnost klesá.

Děda Louda

Nějak mi asi ušlo, že by kdy takoví byli.

led

Podľa môjho názoru Simpsonovci stratil humor v momente, keď sa „postavili pred kamery“.
Pôvodný námet, ktorý sršal vtipom a zápletkami zo života opisujúc skutočných ľudí sa postupne prepisoval a prispôsoboval požiadavkám komercie, čo znižovalo jeho úroveň na seriál pre slaboduchých, nenáročný na rozmýšľanie.

anonym

Nepřestali být vtipní.
Tak se ti teda zdaj, nebo nezdaj vtipní, když to chceš vidět znovu?

geekocz

Simpsonovi nepřestali být vtipní. Nejspíše si jenom vyrostl, nebo ztratil smysl pro humor :).

Funna

není to jen tvůj dojem…s počtem rostoucího čísla série, klesá přímo úměrně vtipnost…bohužel i Futurama je na tom podobně ☹

setapouch

Starší série mi přijdou stále fajn. A docela určitě jsem nevyrostl/nedos­pěl :)

MK44

Máš recht. Dospění se vzpírej zuby nehty. Ono stojí za …

setapouch

Vzhledem k mému věku se spíš zmenšuju a vracím do dětství :D

MK44

Taky? 😁