Rokio

Kdy naposledy jste hráli zvonkohru?

Kdy naposled jste běhali od domu k domu a zvonili na zvonky, abyste někoho naštvali?

Nejlepší odpověď
annas

  1. Na zvonky sousedů jsem nikdy úmyslně nezvonila. Ale v tomto případě nejde o pravou zvonkohru, ale o hru se zvonky u domů.
  2. Mám doma několik zvonečků, malou zvonkohru. pravidelně zazvoním, když utírám prach .Jindy jdu kolem nich a jen tak o zvonky brnknu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.