Avatar uživatele
anonym

Kdy naposled jste dostali

kytku? já ji nadostala už dlouho a není to spravedlivý jsem hooodny tvoreček,
Doplňuji:
dárečky dostávám často,ale obyčejnou kytičku né,asi budu muset toho svého popoštouchnout

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, Jahoda, anonym, aramah, iceT před 5005 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Kytku jsem dostala před měsícem od manžela ke svátku i s dárečkem.Jinak kytky dostávám od rodičů manžela vždy na narozeniny a i na den Matek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

Miroslavst – to je romantika ! :D

To budete muset za manželem, nebo synem pro kytku, nenápadně připomenou svátek, výročí apod. jako je to u nás :) – kupuji růže a pak je sušíme abychom je měli věčně, ale nejsou tak užitečné jako sazenice.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Víte,že si to vlastně nepamatuji?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Docela často, když manžel přijede ze služebky,dokonce doveze i dárek a to já můžu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já jsem též dostala před měsícem k svátku. Jinak mi muž koupí každý víkend s nějakou drobnůstkou, když přijede z práce 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak já jsem dostala kytku naposled před 3 týdny, kdy jsem si ji sama koupila, protože jsem se sekla s nákupem o týden dřív (měla být původně pro kamarádku). Tak jsem si ji nechala a tešila jsem se z ní 14 dnů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Škoda kytky. Zvadne. To raději koupím sazenice (cibulky) nebo semínka a dáme na zahrádku. Tam rostou a vydrží hodně dlouho a ještě dělají okrasu.
Z vázy je můžeš za několik dní vyhodit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Kytky dostanu k svátku a k narozeninám od matky mého přítele-a ona ode mne.Od přítele ne,prý by to vypadalo,že si něco žehlí:DD.Od něj dostávám bonboniéry, víno a tak:-)Ale za rekonstrukci bytového jádra,kterou jsem vzala celou od A do Z na svá bedra,jsem dostala vstupenku na Rogera Waterse.To mě potěšilo hodně:-).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek