Kdy naposled jste dostali

kytku? já ji nadostala už dlouho a není to spravedlivý jsem hooodny tvoreček,
Doplňuji:
dárečky dostávám často,ale obyčejnou kytičku né,asi budu muset toho svého popoštouchnout

Nejlepší odpověď
panenka

Kytku jsem dostala před měsícem od manžela ke svátku i s dárečkem.Jinak kytky dostávám od rodičů manžela vždy na narozeniny a i na den Matek.

Další odpovědi
PostApMan

Miroslavst – to je romantika ! :D

To budete muset za manželem, nebo synem pro kytku, nenápadně připomenou svátek, výročí apod. jako je to u nás :) – kupuji růže a pak je sušíme abychom je měli věčně, ale nejsou tak užitečné jako sazenice.

anonym

Víte,že si to vlastně nepamatuji?

aramah

Docela často, když manžel přijede ze služebky,dokonce doveze i dárek a to já můžu.

Jahoda

Já jsem též dostala před měsícem k svátku. Jinak mi muž koupí každý víkend s nějakou drobnůstkou, když přijede z práce 🙂

dagry

Tak já jsem dostala kytku naposled před 3 týdny, kdy jsem si ji sama koupila, protože jsem se sekla s nákupem o týden dřív (měla být původně pro kamarádku). Tak jsem si ji nechala a tešila jsem se z ní 14 dnů.

Miroslavst

Škoda kytky. Zvadne. To raději koupím sazenice (cibulky) nebo semínka a dáme na zahrádku. Tam rostou a vydrží hodně dlouho a ještě dělají okrasu.
Z vázy je můžeš za několik dní vyhodit.

Vicki

Kytky dostanu k svátku a k narozeninám od matky mého přítele-a ona ode mne.Od přítele ne,prý by to vypadalo,že si něco žehlí:DD.Od něj dostávám bonboniéry, víno a tak:-)Ale za rekonstrukci bytového jádra,kterou jsem vzala celou od A do Z na svá bedra,jsem dostala vstupenku na Rogera Waterse.To mě potěšilo hodně:-).