Avatar uživatele
Registrovaný

Kdy musí důchodce podat daňové přiznání?

Udájně je pro to stanovená nějaká finanční hranice ( asi 198 000 Kč) Pro daňovou povinnost se ale odečítá nějaká pevná částka ( asi 24 500 Kč). Ví někdo jak to je přesně? V internetové spletí "daň" jsem to nenašel! Je to asi §10'

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2164
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 932
Zlatý mosoj 678
Zlatý gecco 534
Zlatý led 532
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 433
Zlatý JájsemRaibek 400

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.