Avatar uživatele
Džanička

Kdy jste začali dávat děti do velké postele?

…a jak se vám to dařilo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? zdeny, Jahoda, iwetax, BEAES, pekynka, elektrikář, anonym před 5011 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Já jsem dítě dávala spinkat do své postele kolem 3.roku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pekynka

U nás byla a je stále zbytečná, dlouho jsem malého kojila a od miminka spal se mnou a to trvá prakticky do dnes je mu jedenáct a je to můj ocásek .Máme postel 2 × 2 metry a nikomu to nevadí.Jen už zrušili vojnu, tak nevím jak by praktikoval tam.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zdeny

To je aspoň OTÁZKA !!!
Kluk spinkal snad od 2 let a ta naše ,,antikoncepce" je tam pořád !!! 🙂
Teď půjde do první třídy . Snad bych za to i zaplatil kdyby spinkala ve své postýlce 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
norek

Já tak ve 3letech a stalo se mi že párkrát zahučela dcera pod válendu.Vnučka spi taky už od tří let na válendě dětské s takovymi zábranami.Dnes už je nemá.a je to v pohodě.Myslim si že po druhém roce už může spinkat na posteli protože postýlka je mu malá.Taky jsem ze začátku dávala na zem molitan nebo polštáře.když spadli .Ale většinou o tom ani nevěděli.Jedině je problém aby z postele dítě neutíkalo když se mu nechce spát jinak není žadny problém.Dát hezké povlečení pár plyšáku a je to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Svojí první dcerku jsme museli z postýlky vystěhovat ve 4 letech, narodila se jí sestřička.Ta v postýlce tak řádila že ve 3 až se rozpadla na jednotlivé příčky. V dětském pokojíku mněli válendy vedle sebe na kraji spala ta starší. Nepamatuji si že by nám některá spadla. Je to k nevíře už je to 4o let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

kolem třetího roku,ale pak chtěl spát s námi a to se těžko odnaučuje

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

keď prestali mať snahu padať z postele.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
natasanatasa

V případě mé malé to bylo zhruba od tří let. Do té doby jí bohatě stačila postýlka s kompletní výbavou, kterou se mi podařilo sehnat tady: https://www.lu­ceda.cz/postyl­ka-s-kompletni-vybavou/ Z té už ale vyrostla, tak se přestěhovala do větší postele. :)

před 1779 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek