Džanička

Kdy jste začali dávat děti do velké postele?

…a jak se vám to dařilo.

Nejlepší odpověď
BEAES

Já jsem dítě dávala spinkat do své postele kolem 3.roku.

Další odpovědi
pekynka

U nás byla a je stále zbytečná, dlouho jsem malého kojila a od miminka spal se mnou a to trvá prakticky do dnes je mu jedenáct a je to můj ocásek .Máme postel 2 × 2 metry a nikomu to nevadí.Jen už zrušili vojnu, tak nevím jak by praktikoval tam.

zdeny

To je aspoň OTÁZKA !!!
Kluk spinkal snad od 2 let a ta naše ,,antikoncepce" je tam pořád !!! 🙂
Teď půjde do první třídy . Snad bych za to i zaplatil kdyby spinkala ve své postýlce 🙂

norek

Já tak ve 3letech a stalo se mi že párkrát zahučela dcera pod válendu.Vnučka spi taky už od tří let na válendě dětské s takovymi zábranami.Dnes už je nemá.a je to v pohodě.Myslim si že po druhém roce už může spinkat na posteli protože postýlka je mu malá.Taky jsem ze začátku dávala na zem molitan nebo polštáře.když spadli .Ale většinou o tom ani nevěděli.Jedině je problém aby z postele dítě neutíkalo když se mu nechce spát jinak není žadny problém.Dát hezké povlečení pár plyšáku a je to.

elektrikář

Svojí první dcerku jsme museli z postýlky vystěhovat ve 4 letech, narodila se jí sestřička.Ta v postýlce tak řádila že ve 3 až se rozpadla na jednotlivé příčky. V dětském pokojíku mněli válendy vedle sebe na kraji spala ta starší. Nepamatuji si že by nám některá spadla. Je to k nevíře už je to 4o let.

anonym

kolem třetího roku,ale pak chtěl spát s námi a to se těžko odnaučuje

led

keď prestali mať snahu padať z postele.

natasanatasa

V případě mé malé to bylo zhruba od tří let. Do té doby jí bohatě stačila postýlka s kompletní výbavou, kterou se mi podařilo sehnat tady: https://www.lu­ceda.cz/postyl­ka-s-kompletni-vybavou/ Z té už ale vyrostla, tak se přestěhovala do větší postele. :)