Avatar uživatele
misicka2310

Co si myslíte o spaní s miminkem v posteli?

Miminko mi také v posteli se mnou spí lépe ale včera jsem četla o syndromu náhlého umrtí miminka a radši ho dávám na noc do postýlky máme i nanny monitor dechu takže je to asi lepší myslíte že se toho děsit nemám a i nadále spát s miminkem v mé posteli zkoušela jsem monitor dechu dát pod něj u mě v letišti ale zachytilo to i muj dech takže kdyby mimčo přestalo v noci dýchat tak o tom ani nevím

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, iwetax před 5097 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iwetax

Já osobně bych s miminkem v posteli nespala, protože se různě obracim a měla bych strach, že ho zalehnu.

Monitor dechu jsme dostali jako dárek a je to moc dobrá věc. 2krát se dcera dusila a on to zachytil, zatím co mi spali , monitor nás vzbudil a dcera byla úplně rudá. 4krát houkal když asi přestala dýchat. A to je to starší typ z bazaru. Od 4měsíce už nehoukal.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Jak už jsem ti Misicko psala já jsem s mojíma dětma spala v posteli a vše bylo bez problémů.Jak pak měli jeden rok začala jsem jich učit na postýlku,kterou jsem si dala ke své posteli a pak jsem jim jen dala mou ruku aby mě cítili že jsem s nimi a spaly mě pěkně.Nebo malého můžeš mít v postýlce tu postýlku si dej k tvé postely pokud můžeš a jen mu dej vždy tvou ruku aby tě citíl že jsi s ním.Vůbec se nemusíš ničeho obávat taky jsem byla taková jak jsi ty při prvním dítěti,ale postupem času jsem se vše naučila hodně mi pomáhala a radila má rodina a pak už to vše bylo dobrý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anetadela1

Já jsem spala s první dcerou první tři týdny. Pak jsem se jednu noc probudila, teda dcera mě probudila, a já s hrůzou zjistila, že moje ruka leží na jejím maličkým obličejíčku a že jsem ji mohla udusit. Vyklepaná jsem ji tenkrát dala do postýlky a řekla si, že s dalším mimčem už to tak praktikovat nebudu.
Jinak jsem žádný monitor neměla. Já se budila při každým sebemenším pohnutí a myslím si, že monitor stejně nezabrání nejhoršímu. Já bych tomu teda nevěřila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Pokud jde o SIDS, tak to nevím, ale radši bych to neriskovala.

Každopádně miminko má spát ve své postýlce, nemá tam mít žádné hračky a ani jiné věci, kterými by se mohlo udusit. Peřinka by měla být v podpáždí pod ručičkama. Alespoň tak jsem to dělala já.

Pokud s tebou miminko lépe spí v posteli, tak můžeš udělat kompromis jako já. Já tam vždycky nechala malou usnout a pak jsem ji dala do postýlky. Asi se bude trochu vztekat, když se probudí v postýlce, ale každopádně je to lepší, než dítě maximálně rozmazlit tím, že spí s rodiči v posteli.

Alespoň to je můj názor.

Jinak malá se mnou v posteli spala jenom jednou jedinkrát, protože tu noci ji opravdu hodně trápily prdíky. Ale jinak spí vždycky v postýlce.

A to, že má spinkat na zádíčkách je asi jasné. Odhaduje se totiž, že jak spinká dítě na bříšku, tak si vydýchá vzduch okolo hlavičky a nemá sílu se otočit a tak se udusí. Alespoň tak mi to říkali v porodnici.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek