Avatar uživatele
Drap

Kdy jste naposled spali pod širým nebem?

Děkuji všem za odpověď. Překvapilo mne, jak málo tohoto využíváte. Už přes padesát let jsem v žádném roce tuto možnost nevynechal. Každý rok je to dokonce několikrát. Vraťte se do mládí a zkuste to!

Upravil/a: annas

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, annas, dudu, anonym, johana 56, chachar1922 před 2835 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

To může být tak 10 let zpátky,kdy jsem spal u řeky při ohníčku na rybách.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

když mojí bývalé ženě prdlo v kouli. zamkla, nechala klíč zevnitř a mezi nohy si naložila někoho jiného. na závěr mi nezbylo ani na stan, jak mě podojila 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
johana 56

Naposled asi před měsícem.
Jinak při pravidelných výletech do hor využívám této možnosti pět až šestkrát do roka. Tam jsem stále ještě dítětem a s radostí si nezapomenutelné zážitky vychutnávám…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To byl syn ještě malý (5), když jsme leželi ve spacáku s hlavami venku a pozorovali hvězdy. Syn měl zážitek a já bolavá záda.

Ono se ti to řekne, ale když jsem chtěl spát jen na chatce, jeden z vnuků mi řekl: dědo, já mám strach z netopýrů a zaboha jsem ho nepřesvědčil! Manželce se nechce, děti mám mimo a spát sám,je pro údiv sousedů a terno pro psychiatra. 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Ještě ne a ani po tom netoužím. Ale chtěl bych mít nějakou místnost/zimní zahradu nebo tak něco a tu bych chtěl celou prosklenou i strop a to bych tam potom spával rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Není to úplně doslova, ale na chalupě touto dobou zásadně spávám v kuchyni při otevřených dveřích, které ji oddělují od zápraží a dvora. Takto prakticky ve volné přírodě jsem nocoval v minulých dnech a též na dnešek. Ve čtyři ráno jsem ze zápraží koukal na Měsíc a poslouchal občasné zašvitoření ze dvou hnízd našich jiřiček. Jinak, jak píší klasici v tu dobu se „ni větévka nepohnula, ni ptáček nezahrul“ a všude díky Bohu zatím panoval klid a mír. Po ránu ho pak přerušily kombajny jedoucí sklízet na blízká pole řepku a ozimý ječmen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Mastňačím, jsem bačkora, já vím, ale už to také bude cca 10 let. Od té doby co máme děti, choť zlenivěl a zchoulostivěl a nedostanu ho ani pod stan, natož pod širák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
soles

To bude možná už 20 let, a pamatuji si, že jsem se skoro nevyspal, příliš tvrdá zem 🙂 Od brzkých ranních hodin jsem se těšil, až vyjde slunce a budeme pokračovat v cestě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

8 let zpátky. Ch*alo jak bejk.
S děckama jsme si řekli, že budeme stanovat. Kluci se uprdli, že si to vymysleli dříve a sebrali si stan a byli v pohodě. No a my holky ubily 4 klády do země vedle jejich stanu a nějak na to hodily plachtu a mokly. Aspoň jsme dělaly kravál, že se synci nemohli vyspat :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dalid

Je to asi rok, spal som u kamarada na zahrade. Chce to dobry vyber miesta a pripravu lozka. Ja som to podcenil a trpel som. Clovek by neveril aky je nocny zivot zvierat divoky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Regulérně to bylo naposledy někdy v 80. létech minulého století. Pak ještě jednou o pár let později při návratu z vesnické tancovačky, kdy jsem usnul ve stohu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Když jsme byli na školním výletě v 7. třídě, takže 10 let určitě. Přidala jsem se k pár lidem, co spali pod stromem, protože jsem si nedokázala vlastními silami pořádně postavit stan, ve kterým se mnou stejně nikdo nechtěl bejt. Ráno jsem se probudila se zubní pastou na spacáku a ve vlasech…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kacka2003

Asi před rokem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

ten který je… netlačily tě ploutve? 🙂

před 2836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Tlačil jsem čihátko očima aby letělo nahoru.:-)

před 2836 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek