Kdy jste měli svůj první mozol na rukou a z jaké aktivity?

Nejlepší odpověď
briketka10

Na to si nevzpomenu, kdy byl ten první, ale asi
při kopáni či rytí něčeho mamce na zahrádce,
když chtěla set mrkev :))

Další odpovědi
anonym

Od hrabí ( jako děti jsme sušily seno, takže hrabání, otàčení).
V dospělosti každou senoseč od kosy.

Kepler

Ještě jako školák – když jsem se intenzivně učil na kytaru. Do bříšek prstů levé ruky (kromě palce) jsem si klidně mohl zapíchnout špendlík a vůbec jsem to necítil.

MobilManiak

Otvírání PET lahve. Hlot jsem byl slabé dítě.

surikata001

Asi v patnácti letech od metly a vidlí, když jsme uklízeli ve stáji 🙂 ale nevadilo mi to, byla jsem ráda, že můžu chodit do jezdeckého oddílu…

metalavenged

Měla jsem ho na ukazováčku a byl určitě od prupisky. Jednu dobu jsem ji použivala nadměrně.

bububabu

Jako dítě za komunistů když se muselo provině zahradničit :)

BELA81

Myslím že to bylo z klepání kuřecího masa na praxi.Toho masa bylo totiž hodně.

Nakobyl

od mastrubace

Kulpix

Od stroje MF70 》ty držadla se totiž neskutečně kloužou ☺

Lukas H. 72

Tak nějak zhruba okolo osmi let a bylo to z lezení po žebříku. :)

Jan Kunčar

Asi v devíti letech, od topůrka sekery, kterou jsem dobrovolně sekal dříví na topení (na chatě)

monikabart

Z tréninku ve veslování 🙂.

jiri Linhart

Od prace rukama. Kdyz je clovek blbej,ma mozoly uz od puberty.

anonym

Awe, a to ti zůstalo i dodnes!

anonym

Kepler, http://g.denik­.cz/34/d8/palec-nahoru-vetsi-cr0313_galerie-980.jpg

Kepler

Díky! Už je to zase měkký…

redy

http://g.denik­.cz/34/d8/palec-nahoru-vetsi-cr0313_galerie-980.jpgěď

🙂

Jsem to ukradla barbakanovi 🙂

redy

Nojo ani krást neumím:-((

led

redy aj kradnúť treba vedieť 🙂
Vysoká škola kradnutia odkazov z tejto stránky:
1 – kliknite na odkaz, ktorý chcete „ukradnúť“ pravým tlačítkom myši a vyberte „Otevřít odkaz na nové kartě“
2 – po otvorení karty s odkazom skopírujte celý text vo vyhľadávacom okienku " http//:g.denik­.cz/34/d8/palec-nahoru-vetsi-cr0313_galerie-980.jpg " (medzi uvodzovkami)
3 – skopirovaný odkaz vložte do svojho textu (pozor nesmú v ňom byť medzery)
http:// g.denik.cz/34/d8/pa­lec-nahoru-vetsi-cr0313_galerie-980.jpg

redy

Ied, nojo vy to umíte ale já mám potíž to jen přelouskat.
děkuju vám.

Kepler

To nevadí, ten barbakanův palec je stejně blbě. Patří dolů!

redy

Kepler já myslím že je dobře nasměrovanej 🙂