n_kodies

Kdy je vhodný přestup na jiný obor?

Chodím do SŠ kde je na výběr ze 2 oborů. Zatím se berou všeobecné věci pro oba obory stejné. Rozlišovat se to bude až ve třeťáku. Mám trochu problémy že třídou a rozhoduji se jestli mám přestoupit na ten druhý obor (je to skoro stejné učivo). Určitě by se mi ulevilo protože v naší třídě už nemůžu vydržet. Co si o tom myslite? Jde to že dne na den??

Odpovědi
Drap

V rámci jedné školy je to v podstatě jedno. Po dohodě s vedením školy kdykoli.