BurTon

kdy je antikoncepce učinná ?

Moje slečna začala brát antikoncepci hned v 1. den co měla menstruaci, ale místo toho aby se ji menstruace stopla, tak byla dýl něž obvykle… je antikoncepce tedy učinná???

Nejlepší odpověď
Lyn

Začala správně, ten první měsíc ještě zabírat nebude, tělo si na něj bude postupně zvykat.

Další odpovědi
Berušinka

Nikdy není nic 100% …

BandiOl

Tělo si zvyká.Závisí to na druhu – zeptejte se u gynekologa, nebo v lékárně, kde jste si pořídili antikoncepci.
P.S.: U někoho to funguje 99% a u někoho (i ta nejspolehlivější) na 80%. Příroda se nedá.
Mám 4 děti – vím o čem mluvím. 😁