;-)

Kdy dostanu menstruaci?

Ahoj. 1.menstruaci jsem dostala pred rokem 2.o rok později 3.hmed měsíc po druhé, ale 4.neprisla. Víte nevím jak to chodí, jestli je to jeste normální nebo ne.

Nejlepší odpověď
ivzez

Neuvedla jsi věk.

Zpočátku bývají nepravidelnosti dost časté,
neměla by ses jimi nechat znepokojovat.

Další odpovědi
autacek

Chodí to tak, že na menstruační cyklus má vliv poměrně hodně faktorů, nechráněným stykem počínaje, fyzickým vypětím, stravou a nejen zdravotními komplilacemi konče. Pravou příčinu by ti zde mohl říct jen jasnovědec, prakticky pomůže lékař.

Drap

Vyčkej času jako husa klasu, nebo navštiv odborníka. Po netu zatím nikdo nedokáže vyšetřit.

aliendrone

Možností s naskýtá… třeba za 9 měsíců (tedy po porodu). ;) :D :D

nyjono

Jak píše ivzez.
Zpočátku jsou cykly nepravidelně. Časem se perioda srovná.