Avatar uživatele
hapiky

Kdy dohoníme ujíždějící vlak silné ekonomické vyspělosti? Máme šanci?

Vypadá to na to, že Slovákům a Polákům koukáme na záda.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2044 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Podle rozhodujících makroekonomických ukazatelů jsme na tom nejlíp ze všech postkomunistických zemí (Slovinsko nepočítám). Neměli bychom se ale srovnávat s takovými zeměmi, ale s opravdu vyspělými ekonomikami. Tady to bude trvat ještě dlouho, pokud je vůbec doženeme.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
wiseman

Zase tak špatně na tom nejsme. A až vyměníme toho pána na hradě a toho pána v čele vlády, bude ještě lépe:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Skontrolujte si cestovný lístok a nástupište. Zjavne chcete nastúpiť na iný vlak.
Ako píše Kepler a mnoho ekonómov z krajín V4 je (makro)ekonomika ČR najsilnejšia.
Ekonomiku nerobia tí najvyšší politickí predstavitelia štátu. ako sa mylne domnieva wiseman a iní naivní ľudia, neznajúci, alebo popierajúci základy trhového hospodárstva. Hodnoty ekonomiky vytvárajú samotní občania.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Nikdy. Nemáme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Já mám v tom trochu chaos, když hledám v historii, včetně provolávání kapitalistických budovatelských hesel na př. odrazili jsme se ode dna, jsme lvouni Evropy, za tři roky předhoníme Rakousko, padni komu padni, pravda a láska zvítězí, když budou milionáři bude bohatej stát a.p., k tomu po čvrt století budování kapitalismu, nás Amerika hodnotí jako rozvoj-stát, z důvodů stagnací platů, nedodržování právního státu a čarování s dotacemi, dále občasné jednostrané masírování některým písálkem jsem z toho trochu zmaten.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek