mosoj

Kdy byl svět nejblíže globální jaderné katastrofě ?

Jak situace vznikla a kdo ji na poslední chvilku zabránil ?
Dokonce za to dostal mezinárodní uznání.
Doplňuji:
http://techne­t.idnes.cz/je­dine-stisknuti-tlacitka-delilo-svet-od-3-svetove-valky-uz-nekolikrat-1mz-/vojenstvi.as­px?c=A120301_151916_vo­jenstvi_kuz

Nejlepší odpověď
ten který je

Nebudu to rozepisovat,snad bude stačit když vložím odkaz.Domnívám se že svět zachránil na poslední chvíli tento muž:

http://rovensky­.blog.idnes.cz/c/83974/­Muz-ktery-zachranil-svet.html

Další odpovědi
anonym

Tehdy kubánská krize?J.F.K.?
Doplňuji:
Ty vado,1983!

marci1

Kuba 1962. Viz: cs.wikipedia.or­g/wiki/Karibska_kri­ze
Doplňuji:
Opravuji :cs.wikipedia­.org/wiki/Karib­ska_krize

tuan4

1962-Kuba.A zabránil jí Chruščov tím,že ustoupil.Žádnou cenu za to nedostal,nebylo proč,když celou situaci zavinil.Stačí?
Další informace ti podá GOOGLE.

mosoj

tuan4
Trochu objektivity a rozumu by neškodilo.

mosoj

tuan4
Trochu objektivity a rozumu by neškodilo.

anonym

Jak se člověk mýlí,tohle jméno jsem četla dnes poprvé!Díky chlapi.(mosoj a ten,který je)