vanča

kdy budu mít měsíčky?

v kolikáté třídě budu mít měsíčky

Nejlepší odpověď
Psychotic

Měsíčky začínají v 9–15 letech, nejčastěji mezi 12. a 13. rokem. Takže nejspíš v česté až osmé třídě, záleží, jestli máš odklad.

Další odpovědi
zjentek

těžko říct, třeba ve druhé, když ti učivo půjde špatně. Jinak průměrně to přichází v šestce

barunka4202

já jsem je měla poprvé v jedenácti letech.každý to má jinak

marci1

U každé dívky je věk , kdy dostane 1. menstruaci jiný. Nejvíce to bývá mezi 11. až 13. rokem. Může to být i v 9ti letech, nebo dokonce až v 17ti. letech. Pokud však dívka nedostane první menstruaci do 15 let, je vhodné navštívit gynekologa a poradit se.

klob1

To poznáš,ptát se nemusíš..
Ale neboj myslím,že je potkáš.Když ne,tak nějakého najdu.
Doplňuji:
Jinak jednoho občas potkávám..a on se dívá a dívá,pak pluje si..Tak občas je zajímavý,že ho i natočím..