partep12345

Kdy bude konec světa ?? Bude vůbec někdy ??

Nejlepší odpověď
Bedy

Už mě to přestává bavit – další nováček co

  1. neumí číst pravidla – nebo se aspoň podle nic nedrží
  2. neumí vyhledávat – podobné otázky tu už byly několikrát
  3. se snaží nahnat si body – vězte, že takto si moc bodíků nenaženete
  4. akorát tapetuje a zatěžuje server

Další odpovědi
Jsemtady

Konec sveta jako takoveho nastane az slunce vycerpa palivo a pri tom odfoukne cast vnejsiho obalu pri premene na cerveneho obra, tim zemi pohlti. Konec lidstva, muze byt jeste driv, staci aby se zpomalilo otaceni zeme, coz se malilinko zpomaluje, drobna zmena teploty, meteorit, vybuchy supervulkanu atp. Je i teorie o tom, ze jiz nekolikrat v minulosti takova katastrofach nastala a lide zacinali znovu, viz pyramidy.

brillant

Používejte vyhledávání! http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Kdy%20bu­de%20konec%20sv%C4%­9Bta

klob1

Ano,bude,protože za to budou moci lidé.Už jednou byl konec světa a znovu pak se obnovil.Vše se opakuje,dokud lidé to nepochopí a nezačnou podle toho jednat.A chovat se.

blesk26

Nejprve přijde konec lidstva, pak konec světa (Země) a následně i konec samotného vesmíru … a pak vše začne odznovu, nekonečný koloběh recyklace :)