Avatar uživatele
lady007

Kdy a jak často si myslíte, že je správné tleskat v Divadle?

Připadá mi velmi smutné, že v Divadle lidé tak málo tleskají. Vždyť pro herce je to „výplata“. Pro ně je to odměna za jejich výkon a myslím si, že především aplaus vypoví mnohé i o divácích samotných.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4862 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Tlieskať na konci, ano. Počas predstavenia treba s uvážením, či to neruší.
Väčšinou, tam kde sa očakáva potlesk, je už réžijne pripravená pauza (opera, balet). Pri koncerte priamo počas hrania nie je dobré tlieskať.

Doplňuji:
Pre tlieskačov
nevhodný potlesk môže niekedy urobiť problémy pre účinkujúcich. Nepočujú hudbu a potom si to musia odpočítavať, aby boli v rytme a správne nastúpili do akcie

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

pokud se mi to líbí, tak minimálně na konci.. a pak v průběhu, pokud je k tomu prostor.. tleskat pokaždé chvilce je třeba pro mě osobně někdy i rušením ve sledování…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
magicm18

Ja bych rek,ze cesky,moravsky,slo­vensky aj.jini divaci chodi do divadla aj uz samy trochu unaveni.Vite ,ja sam po 12hodinovce me prace ,plnim prani sve pritelkyne.Vzdy je to fajn.Kdybych byl celebrita .Ja musim pracovat jak psychicky,tak i i trosku manualne.No,a nyni k Vasemu dotazu:lidi nejsou hloupi tzn.pokud se jim v divadle nelibilo asi priste neprijdou.Jo a to ,ze lidi netleskaj?asi mozna maji duvod,ze je treba ten vykon hercu nenadchnul,kdo vi?Vite dat klaku ,za co samy lidi nedaji potlesk asi znaci ,ze se jim to treba NELIBILO!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek