Tw!st

Kdy a jak bude možnost zažádat o příspěvek pro živnostníky?

Jsem od 2017 živnostník a aktuální dění ohledně koronaviru výrazně negativním způsobem ovlivňuje můj příjem. Zde https://archiv­.ihned.cz/c1-66734180-vlada-chysta-ulevy-pro-zivnostniky-kvuli-koronaviru-ceka-ze-kvuli-pandemii-prijdou-o-desitky-miliard?fbclid=I­wAR3dzDMGdOGCp2I­Y_zhU9c2Rvpu2-JT3GSzJG3kVtf­XyC8LHTSzFZz7MaK0 jsem četl, že malým živnostníkům může být vyplacena jednorázová pomoc až 51 tisíc Kč. Existují nějaké další informace jak a kdy se dá na ÚP o pomoc zažádat?

Odpovědi
Edison

Tak zavolej na ÚP!!! Bůižší informace na vládě!! Sledujte proboha informace!!!