zelenabluza

Kdo zna nazev filmu?

Hledam nazev filmu, komedie pro mladistve, asi Franc./ Span.1966. Dve rodiny, jedna v Parizi, jedna v Madridu, si maji na prazdniny vymenit sve asi desetilete syny. Maly Spanel si tesne pred odjezdem zlomi nohu a za neho jede jeho asi sestnactileta sestra do Parize. Francouzska rodina ma druheho syna asi v jejim veku. Ta divka se jmenuje myslim Isabella. Herecka mela krasne dlouhe tmave vlasy. Pamatuji si jeste, ze maly Francouz v Madridu usinal nad knizkou s brylemi a ztratil se v neznamenm meste. Mozna, ze ta divka byla Francouzka, a bylo to s temi narodnostmi presne naopak, ale to nehraje roli. Velmi prosim o pomoc pametniku, rada bych se na ten film jeste jednou podivala. Predem srdecne diky!

Odpovědi
StandaKoudel

K*rva hoši gutentag. Taky dobrý film, ale není to, ten co hledáš…